Płyty dachowe - WM

Jednym z produktów, które mogą wybrać w naszym sklepie klienci, są płyty warstwowe dachowe, służące z jednej strony do poprawy izolacji termicznej a z drugiej do szybkiego zadaszenia konstrukcji budynku.

Oferujemy produkty, które posiadają odmienną grubość warstwy izolacyjnej od 60 mm nawet do 200 mm. Okładziny warstwowych płyt dachowych zostały wykonane z blachy stalowej ocynkowanej, która została połączona z rdzeniem płyty za pomocą kleju poliuretanowego. Dzięki warstwowej konstrukcji można uniknąć znacznych strat ciepła, których źródłem najczęściej są właśnie górne kondygnacje budynku, narażone szczególnie na niekorzystny wpływ atmosfery.

Proponowane przez naszą firmę materiały budowlane gwarantują bezpieczeństwo przeciwpożarowe, w określonym czasie, co jest bardzo ważne w potencjalnie niebezpiecznych momentach dla życia ludzkiego. Wełna mineralna jest również materiałem o wysokich parametrach akustycznych. Jest to obecnie najpopularniejsze tworzywo obok pianki PIR (Poliizocyjanuran), które stosuje się powszechnie w budownictwie do wzmocnienia izolacji termicznej obiektów budowlanych i zabezpieczenia przeciwpożarowego.

Płyty warstwowe dachowe z wełną mineralną

Aktywne filtry

Zostaw wiadomość. Pracujemy: Poniedziałek - Piątek 09:00-17:00, Sobota 09:00-12:00