Płyty - wełna

Materiały budowlane, bazujące na ceramice, są od wielu lat zastępowane przez płyty warstwowe z uwagi na wyróżniającą ją łatwość montażu oraz szybkość zabudowy lekkich konstrukcji stalowych.

Produkty te wykonane są z praktycznie zestawionych materiałów konstrukcyjnych oraz izolacyjnych. Bazują na warstwach zewnętrznych, które cechują optymalne właściwości mechaniczne oraz termiczne. Proponujemy płyty dachowe i ścienne składające się z solidnej okładziny zewnętrznej i wewnętrznej (bazującej na blachach stalowych) oraz z rdzenia na bazie wełny mineralnej. Ponadto produkty posiadają powłoki metaliczne i organiczne na warstwie wewnętrznej i zewnętrznej, zwiększające odporność na uszkodzenia mechaniczne.

W naszej ofercie znajdują się warstwowe płyty ścienne i dachowe o różnych grubościach rdzenia, m.in.: 60, 75, 100, 125, 150 mm. Wykorzystywane są do obudowy ścian wewnętrznych i zewnętrznych oraz ścian działowych. Produkty stosuje się jako materiał budowlany przy obiektach przemysłowych, sportowych, produkcyjnych, magazynowych.

Płyty warstwowe wełna mineralna - PlytaCMB.pl

Podkategorie

 • Płyty ścienne - WM

  Sprzedajemy produkty, których głównym elementem konstrukcyjnym rdzenia jest mająca dobre zdolności izolacyjne wełna mineralna. Dostępne w naszej ofercie płyty ścienne charakteryzują się przede wszystkim prostotą w montażu. Cechuje je także łatwość w zastosowaniu w konstrukcjach stalowych o budowie lekkiej.

  Do wytworzenia okładziny w naszych płytach została wykorzystana blacha ocynkowana, która została dodatkowo wzmocniona i zabezpieczona za pomocą różnego rodzaju powłok lakierniczych. Używając szczególnie dobrej jakości wełny mineralnej, możemy zapewnić wysokie właściwości termoizolacyjne i ognioodporne, a także szczelność i wytrzymałość sprzedawanych paneli ściennych.

  Płyty warstwowe ścienne są wykorzystywane zarówno przy tworzeniu ścian wewnętrznych, jak i zewnętrznych oraz działowych. Płyty ścienne sprawdzają się w wielu różnych rodzajach obiektów, takich jak hale sportowe czy magazynowe oraz lokale gastronomiczne czy administracyjno-socjalne. W ten sposób wełna mineralna jako rdzeń płyt warstwowych stanowi ochronną warstwę cieplną i barierę przed pożarem.

 • Płyty dachowe - WM

  Jednym z produktów, które mogą wybrać w naszym sklepie klienci, są płyty warstwowe dachowe, służące z jednej strony do poprawy izolacji termicznej a z drugiej do szybkiego zadaszenia konstrukcji budynku.

  Oferujemy produkty, które posiadają odmienną grubość warstwy izolacyjnej od 60 mm nawet do 200 mm. Okładziny warstwowych płyt dachowych zostały wykonane z blachy stalowej ocynkowanej, która została połączona z rdzeniem płyty za pomocą kleju poliuretanowego. Dzięki warstwowej konstrukcji można uniknąć znacznych strat ciepła, których źródłem najczęściej są właśnie górne kondygnacje budynku, narażone szczególnie na niekorzystny wpływ atmosfery.

  Proponowane przez naszą firmę materiały budowlane gwarantują bezpieczeństwo przeciwpożarowe, w określonym czasie, co jest bardzo ważne w potencjalnie niebezpiecznych momentach dla życia ludzkiego. Wełna mineralna jest również materiałem o wysokich parametrach akustycznych. Jest to obecnie najpopularniejsze tworzywo obok pianki PIR (Poliizocyjanuran), które stosuje się powszechnie w budownictwie do wzmocnienia izolacji termicznej obiektów budowlanych i zabezpieczenia przeciwpożarowego.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Zostaw wiadomość. Pracujemy: Poniedziałek - Piątek 09:00-17:00, Sobota 09:00-12:00