Profile stalowe

Oferowane przez naszą firmę profile wykonane są z blachy stalowej, walcowanej na zimno.

Technologia ta pozwala osiągnąć bardzo trwałe, a przez to otrzymać lepszą jakość wykończenia powierzchni i jednocześnie wytworzyć z większą precyzją produkty niż te walcowane na gorąco. Profile są wykonane z materiału o S350GD, ocynkowane o grubości od 1,50 mm do 3,00 mm w kształcie liter Z, C lub SIGMA i dostępne w wielu wersjach wymiarowych. Ich główną zaletą jest, przede wszystkim wytrzymałość, a także wysoka sztywność, przy względnie niewielkim ciężarze własnym.

Najczęściej są wykorzystywane przy tworzeniu elementów konstrukcyjnych obiektów budowlanych, zarówno przemysłowych, jak i usługowych. Szczególnie w przypadku konstrukcji dachowych daje to elastyczne możliwości konstrukcyjne do przenoszenia sił ciężkości, którymi obciążone są ściany nośne. Nadają się bardzo dobrze do układania jako belki stropowe, okapowe oraz rygle ścienne lub elementy wsporcze.

Płatwie i profile stalowe - PlytaCMB.pl

Podkategorie

  • Płatwie

    Ze względu na swoją stosunkowo niewielką wagę, a jednocześnie wysoką wytrzymałość płatwie stalowe wykorzystywane są do tworzenia stalowych systemów konstrukcji lekkiej zabudowy. Można je projektować i prefabrykować tak by na plac budowy były dostarczone gotowe do montażu, co znacznie ułatwia i przyspiesza proces wznoszenia obiektu.

    Płatwie stalowe sprzedajemy w czterech wersjach grubości ścianki: 1,50 mm, 2,00 mm, 2,50 mm oraz 3,00 mm. Można je stosować jako część więźby dachowej także w obiektach mieszkalnych, w których zastosowane zostały elementy metalowe. Stanowią trwałe komponenty, które służą podtrzymywaniu krokwi dachowych i wzmocnieniu ich konstrukcji.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Zostaw wiadomość. Pracujemy: Poniedziałek - Piątek 09:00-17:00, Sobota 09:00-12:00