Płyty ścienne - WM

Sprzedajemy produkty, których głównym elementem konstrukcyjnym rdzenia jest mająca dobre zdolności izolacyjne wełna mineralna. Dostępne w naszej ofercie płyty ścienne charakteryzują się przede wszystkim prostotą w montażu. Cechuje je także łatwość w zastosowaniu w konstrukcjach stalowych o budowie lekkiej.

Do wytworzenia okładziny w naszych płytach została wykorzystana blacha ocynkowana, która została dodatkowo wzmocniona i zabezpieczona za pomocą różnego rodzaju powłok lakierniczych. Używając szczególnie dobrej jakości wełny mineralnej, możemy zapewnić wysokie właściwości termoizolacyjne i ognioodporne, a także szczelność i wytrzymałość sprzedawanych paneli ściennych.

Płyty warstwowe ścienne są wykorzystywane zarówno przy tworzeniu ścian wewnętrznych, jak i zewnętrznych oraz działowych. Płyty ścienne sprawdzają się w wielu różnych rodzajach obiektów, takich jak hale sportowe czy magazynowe oraz lokale gastronomiczne czy administracyjno-socjalne. W ten sposób wełna mineralna jako rdzeń płyt warstwowych stanowi ochronną warstwę cieplną i barierę przed pożarem.

Płyty warstwowe ścienne z wełną mineralną

Aktywne filtry

Zostaw wiadomość. Pracujemy: Poniedziałek - Piątek 09:00-17:00, Sobota 09:00-12:00