Sposoby wysyłki, formy transportu.

Zamówiony towar na terenie Polski wysyłany jest wg następujących zasad:

  1. zamówienia realizowane są z odbiorem własnym przez Zamawiającego, lub realizowane przez PlytaCMB.pl z dodatkową opłatą za transport wg wspólnych uzgodnień z Zamawiającym

  2. zamówienia płyt warstwowych w ilości powyżej 350 m2 realizowane są bez dodatkowych opłat za transport tylko na terenie Polski

  3. pozostałe materiały wg indywidualnych ustaleń

Zamówione towary poza teren Polski są dostarczane wyłącznie wg indywidualnych uzgodnień.

Zasady płatności i realizacji zamówień:

Po otrzymaniu zamówienia przez obsługę sklepu rozpoczyna się proces jego weryfikacji. Dlatego tak ważne jest dokładne wpisanie wszelkich danych umożliwiających kontakt z Zamawiającym.
Zamawiający, po wybraniu towaru przechodzi do modułu płatności wybierając jedną z opcji: tradycyjny przelew na konto lub system PayPal. Stosujemy również inny model płatności: przedpłata 30% zadatku po złożeniu zamówienia, pozostałą kwotę, 70% przed załadunkiem. W tym przypadku jest dostępna wyłącznie opcja przelewu bankowego na konto.

Zamówienia realizujemy według poniższych terminów:

  1. płyty warstwowe: 3 - 4 tygodni,

  2. profile zimnogięte, płatwie: 10 dni roboczych

  3. wszystkie inne według odrębnych ustaleń

Zastrzegamy, iż termin produkcji może ulec zmianie o +/- 7 dni roboczych z przyczyn od nas niezależnych o czym niezwłocznie poinformujemy.

Status zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia:

  1. jeśli założyłeś konto - sprawdź status zamówienia TUTAJ.

  2. jeśli nie zakładałeś konta - sprawdź bez logowania stan realizacji zamówienia podając numer zamówienia oraz swój e-mail.

Towar do wysyłki jest odpowiednio zapakowany i zabezpieczony. Prosimy o sprawdzenie przy odbiorze towaru, czy nie został naruszony podczas transportu.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Zostaw wiadomość. Pracujemy: Poniedziałek - Piątek 09:00-17:00, Sobota 09:00-12:00