• Płyty-ścienne

  Płyty ścienne i dachowe na:

  - Biurowce

  - Magazyny

  - Hale produkcyjne • Płyty AGRO

  Dach z płyt warstwowych na:

  - Obory

  - Kurniki

  - Chlewnie

  - Przechowalnie warzyw i owoców • inne-zastosowania

  Płyty warstwowe - inne zastosowania:

  - Warsztaty produkcyjne

  - Obiekty handlowo usługowe

  - Budynki administracyjno socjalnePłyty Warstwowe i Obornickie

Jesteśmy dystrybutorem rozwiązań zarówno dla przemysłu jak i klientów indywidualnych a w naszej ofercie znajdą Państwo płyty warstwowe oraz obornickie a także materiały izolacyjne.

Ze względu na rosnące potrzeby przemysłu odnośnie przestrzeni użytkowych zaczęto stosować produkty takie jak płyta obornicka czy warstwowa i obecnie stanowią one większość rozwiązań dla takich projektów. Wychodząc naprzeciw oczekiwań rynku nasza firma zajmuje się sprzedażą, dostarczaniem, montażem a także doradztwem w dziedzinie materiałów do wznoszenia budynków szkieletowych z lekką obudową.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Ponadto gwarantujemy darmowy transport na terenie Polski już od 350 m2 zakupionego materiału.

Gwarantujemy że wszystkie płyty - zarówno te obornickie jak i warstwowe spełniają najbardziej rygorystyczne normy a ich cena jest wyjątkowo korzystna. Jeśli interesuje Państwa płyta warstwowa albo obornicka wystarczy wejść na podstronę a następnie przeczytać specyfikację techniczną i zamówić produkt - my zajmiemy się resztą.

Płyty dachowe

W naszej ofercie znajdują się płyty dachowe, które bardzo dobrze sprawdzą się do wykonania zadaszeń oraz renowacji pokryć dachowych wykonanych z eternitu. Dostępne w asortymencie materiały odznaczają się bardzo dobrymi właściwościami mechanicznymi oraz izolacyjnymi. Z uwagi na wysokiej jakości okładziny wewnętrzne i zewnętrzne wykazują odporność na trudne warunki atmosferyczne.

Płyty ścienne

Posiadamy w asortymencie płyty ścienne, które doskonale sprawdzają się do okrywania ścian konstrukcji stalowych. Odznaczają się bardzo dobrymi właściwościami termicznymi - w zależności od grubości rdzenia i rodzaju jego wypełnienia odpowiadają odmiennym parametrom technicznym. Dysponujemy szerokim wyborem produktów, które mogą być stosowane w obiektach przemysłowych, biurowych, itp.

Śledź nas na Facebooku