Najnowsze posty

Jaką płytę warstwową wybrać się przy budowie chłodni i mroźni?
Jaką płytę warstwową wybrać się przy budowie chłodni i mroźni?
805 wyświetlenia 1 komentarz 0 Lubię

Na rynku istnieją materiały, które mogą być wykorzystane w realizacji różnorodnych obiektów. Przykładem są płyty...

Czytaj więcej...
Jakie profile stalowe wybrać na wiatę?
Jakie profile stalowe wybrać na wiatę?
896 wyświetlenia 0 Lubię

Proste, praktyczne i podkreślające estetykę zewnętrznej elewacji. Nic dziwnego, że wiaty cieszą się tak...

Czytaj więcej...
Jaką płytę warstwową zastosować na dach garażu?
Jaką płytę warstwową zastosować na dach garażu?
1124 wyświetlenia 0 Lubię

To pytanie niejednokrotnie zadały sobie osoby, szukające informacji o najpopularniejszych metodach wykończenia dachów...

Czytaj więcej...
Czy fotowoltaika na balkonie się opłaca? Wszystko, co musisz wiedzieć o panelach PV w bloku
Czy fotowoltaika na balkonie się opłaca? Wszystko, co musisz wiedzieć o panelach PV w bloku
1339 wyświetlenia 0 Lubię

W Polsce z energii słonecznej wytwarzamy prąd od 2011 roku i mimo upływu lat większość z nas instalacje te po dziś...

Czytaj więcej...

Usługi budowlane, sprzedaż płyt i paneli - PlytaCMB.pl

Profile stalowe

Oprócz płyt dachowych i ściennych w naszym asortymencie znalazły się również profile stalowe w postaci płatwi. Elementy te przez wzgląd na swoją stosunkowo lekką wagę oraz bardzo dużą wytrzymałość, przeznaczone są do stosowania przy tworzeniu konstrukcji dachowych. Produkty znajdujące się w ofercie wykonane zostały z ocynkowanej taśmy stalowej, co sprawia, że są one zabezpieczone przed szkodliwym działaniem korozji i mogą być użytkowane przez długie lata. Ogromną zaletą kształtowników jest również możliwość dowolnego ich projektowania, dzięki czemu wcześniej przygotowane elementy mogą trafić na plac budowy i bez marnowania czasu zostać od razu wykorzystane do montażu. Oznacza to, że proces wznoszenia konstrukcji może zostać znacznie przyspieszony.

W naszej ofercie spotkacie się Państwo z różnymi typami kształtowników. Przygotowaliśmy profile stalowe w postaci płatwi Sigma, typu Z oraz typu C. Znajdą one zastosowanie m.in. przy budowie konstrukcji ścian osłonowych i działowych czy też podczas układania belek stropowych i okapowych.

Płyty Warstwowe i Obornickie

Jesteśmy dystrybutorem rozwiązań zarówno dla przemysłu jak i klientów indywidualnych a w naszej ofercie znajdą Państwo płyty warstwowe oraz obornickie a także materiały izolacyjne.

Ze względu na rosnące potrzeby przemysłu odnośnie przestrzeni użytkowych zaczęto stosować produkty takie jak płyta obornicka czy warstwowa i obecnie stanowią one większość rozwiązań dla takich projektów. Wychodząc naprzeciw oczekiwań rynku nasza firma zajmuje się sprzedażą, dostarczaniem, montażem a także doradztwem w dziedzinie materiałów do wznoszenia budynków szkieletowych z lekką obudową.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Ponadto gwarantujemy darmowy transport na terenie Polski już od 350 m2 zakupionego materiału.

Gwarantujemy że wszystkie płyty – zarówno te obornickie jak i warstwowe spełniają najbardziej rygorystyczne normy a ich cena jest wyjątkowo korzystna. Jeśli interesuje Państwa płyta warstwowa albo obornicka wystarczy wejść na podstronę a następnie przeczytać specyfikację techniczną i zamówić produkt – my zajmiemy się resztą.

Płyty dachowe

W naszej ofercie znajdują się płyty dachowe, które bardzo dobrze sprawdzą się do wykonania zadaszeń oraz renowacji pokryć dachowych wykonanych z eternitu. Dostępne w asortymencie materiały odznaczają się bardzo dobrymi właściwościami mechanicznymi oraz izolacyjnymi. Z uwagi na wysokiej jakości okładziny wewnętrzne i zewnętrzne wykazują odporność na trudne warunki atmosferyczne.

Jednocześnie zapewniają odpowiednie warunki panujące wewnątrz budynków, co w szczególności w przypadku obiektów gospodarczych, hal przemysłowych czy też innego rodzaju obiektów użytkowych ma ogromne znaczenie.

Dostępne w naszym asortymencie płyty dachowe występują w dwóch wariantach – G3 oraz G5. Zarówno jeden, jak i długi wariant posiada kilka wersji o profilach liniowym, rowkowym, trapezowym, gładkim czy też mikroprofilowym. Każda z proponowanych przez nas wersji dostępna jest w wielu uniwersalnych opcjach kolorystycznych.

Płyty ścienne

Posiadamy w asortymencie płyty ścienne, które doskonale sprawdzają się do okrywania ścian konstrukcji stalowych. Odznaczają się bardzo dobrymi właściwościami termicznymi – w zależności od grubości rdzenia i rodzaju jego wypełnienia odpowiadają odmiennym parametrom technicznym. Dysponujemy szerokim wyborem produktów, które mogą być stosowane w obiektach przemysłowych, biurowych, itp.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy zarówno płyty ścienne z mocowaniem ukrytym, jak i z mocowaniem widocznym. Opisywane rodzaje materiałów zostały stworzone z dwóch warstw blachy stalowej ocynkowanej. Pomiędzy warstwami znajduje się natomiast rdzeń z pianki poliuretanowej lub termoizolacyjnej. Oba warianty dostępne są w naszej ofercie w bogatej palecie kolorystycznej. Dzięki zastosowaniu labiryntowego zamka, spełniającego jednocześnie rolę dobrego izolatora, możliwy jest szybki i łatwy montaż.

Zostaw wiadomość. Pracujemy: Poniedziałek - Piątek 09:00-17:00, Sobota 09:00-12:00