Płyty Warstwowe i Obornickie

Jesteśmy dystrybutorem rozwiązań zarówno dla przemysłu jak i klientów indywidualnych a w naszej ofercie znajdą Państwo płyty warstwowe oraz obornickie a także materiały izolacyjne.

Ze względu na rosnące potrzeby przemysłu odnośnie przestrzeni użytkowych zaczęto stosować produkty takie jak płyta obornicka czy warstwowa i obecnie stanowią one większość rozwiązań dla takich projektów. Wychodząc naprzeciw oczekiwań rynku nasza firma zajmuje się sprzedażą, dostarczaniem, montażem a także doradztwem w dziedzinie materiałów do wznoszenia budynków szkieletowych z lekką obudową.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i pomożemy dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Ponadto gwarantujemy darmowy transport na terenie Polski już od 350 m2 zakupionego materiału.

Gwarantujemy że wszystkie płyty – zarówno te obornickie jak i warstwowe spełniają najbardziej rygorystyczne normy a ich cena jest wyjątkowo korzystna. Jeśli interesuje Państwa płyta warstwowa albo obornicka wystarczy wejść na podstronę a następnie przeczytać specyfikację techniczną i zamówić produkt – my zajmiemy się resztą.

Płyty dachowe

W naszej ofercie znajdują się płyty dachowe, które bardzo dobrze sprawdzą się do wykonania zadaszeń oraz renowacji pokryć dachowych wykonanych z eternitu. Dostępne w asortymencie materiały odznaczają się bardzo dobrymi właściwościami mechanicznymi oraz izolacyjnymi. Z uwagi na wysokiej jakości okładziny wewnętrzne i zewnętrzne wykazują odporność na trudne warunki atmosferyczne.

Płyty ścienne

Posiadamy w asortymencie płyty ścienne, które doskonale sprawdzają się do okrywania ścian konstrukcji stalowych. Odznaczają się bardzo dobrymi właściwościami termicznymi – w zależności od grubości rdzenia i rodzaju jego wypełnienia odpowiadają odmiennym parametrom technicznym. Dysponujemy szerokim wyborem produktów, które mogą być stosowane w obiektach przemysłowych, biurowych, itp.