Płyty warstwowe poliuretan

Od wielu lat zastępują tradycyjne materiały budowlane.
Szybka zabudowa lekkich konstrukcji stalowych i montaż - to najlepsze atuty.

W naszym asortymencie znajdują się płyty warstwowe z rdzeniem wykonanym z twardej pianki poliuretanowej o bardzo dobrych właściwościach termoizolacyjnych. Poszczególne modele różnią się rodzajem materiału wykorzystanego do wykonania okładziny dolnej, jak: fiberglass PRFV (włókno szklane wzmocnione żywicą poliestrową), folia aluminiowa, blacha stalowa ocynkowana. Okładzina górna we wszystkich modelach jest wykonana z blachy stalowej z powłoką z ocynku bądź polietylenu. Posiadamy w ofercie także płyty ścienne w wariancie łącznika krytego oraz łącznika widocznego.

Dostępne w ofercie materiały znajdują zastosowanie w obiektach gospodarskich i inwentarzowych jako forma zadaszenia, w szczególności do obiektów nieogrzewanych. Niektóre z proponowanych modeli mogą być stosowane do renowacji zadaszeń bazujących na eternicie. Materiał odznacza się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz na czynniki atmosferyczne. Dobrze sprawdzają się w otoczeniu o agresywnym środowisku. W zależności od grubości rdzenia, produkty cechują odmienne właściwości izolacyjne – stąd możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb.

W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Płyty AGRO – Fiberglass

  Płyta warstwowa AGRO jest doskonałym materiałem do renowacji pokryć dachowych wykonanych z eternitu oraz pokrycia różnych budynków rolniczych szczególnie obór, chlewni, kurników i przechowalni.

 • Płyty dachowe - G5

  Płyta warstwowa dachowa G5 przeznaczona dla pokryć dachowych budynków warsztatowych, magazynowych, budynków gospodarczych, obiektów użyteczności publicznej - doskonały materiał do szybkiej i efektywnej budowy.

 • Płyty dachowe – G3

  Płyta warstwowa dachowa G3 przeznaczona dla pokryć dachowych budynków warsztatowych, magazynowych, hal rolniczych, budynków gospodarczych.

 • Płyty ścienne – łącznik widoczny

  Płyta warstwowa ścienna z widocznym łącznikiem wykorzystywana najczęściej przy budowie bram, drzwi budynków i hal przemysłowych, jako obudowa lekkich konstrukcji w budynkach przemysłowych i użyteczności publicznej.

 • Płyty ścienne – łącznik kryty

  Płyta warstwowa ścienna z łącznikiem ukrytym wykorzystywana najczęściej jako ściany zewnętrzne i wewnętrzne budynków biurowych, użyteczności publicznej i budynków przemysłowych.