Transport - Płatność - Realizacja

 Transportujemy za darmo od 350 m2

Sposoby wysyłki, formy transportu

Zamówiony towar na terenie Polski wysyłany jest wg następujących zasad:

  • zamówienia płyt w ilości do 350 m2 realizowane są z odbiorem własnym przez Zamawiającego, lub realizowane przez PlytaCMB.pl z dodatkową opłatą za transport wg wspólnych uzgodnień z Zamawiającym.
  • zamówienia płyt w ilości od 350 m2 realizowane są bez dodatkowych opłat za transport
  • pozostałe materiały wg indywidualnych ustaleń

Zamówione towary poza teren Polski są dostarczane wyłącznie wg indywidualnych uzgodnień.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony. Prosimy o sprawdzenie przy odbiorze towaru, czy nie został naruszony podczas transportu.

 

Zasady płatności za zamówiony towar

Po otrzymaniu przez obsługę sklepu zamówienia rozpoczyna się proces jego weryfikacji. Dlatego tak ważne jest dokładne wpisanie wszelkich danych umożliwiających kontakt z Zamawiającym.

Zamawiający, po wybraniu towaru przechodzi do modułu płatności wybierając jedną z opcji: tradycyjny przelew na konto lub system PayPal.

Stosujemy również inny model płatności: przedpłata 30% zadatku po złożeniu zamówienia, pozostałą kwotę, 70% przed załadunkiem. W tym przypadku jest dostępna wyłącznie opcja przelewu bankowego na konto. Realizacja zamówienia trwa 3 - 4 tygodni, w zależności od okresu złożenia zamówienia. Zastrzegamy, iż termin produkcji może ulec zmianie +7 dni z przyczyn od nas niezależnych.

Przyjmowanie zamówień i weryfikacja jest realizowane w ciągu 1 - 2 dni roboczych od momentu otrzymania. Zamówienia złożone w dni wolne od pracy i świąteczne są procedowane w pierwszy dzień roboczy po okresie wolnym lub świątecznym.

 

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia: