Płyty - styropian

Płyty warstwowe zastępują tradycyjne ceramiczne materiały budowlane- to znany fakt. Oferujemy płyty warstwowe z rdzeniem styropianowym do konstrukcji ściennych i dachowych.

Proponujemy w sprzedaży wytrzymałe płyty warstwowe z rdzeniem na bazie styropianu o gęstości 16kg/m3 oraz okładzinami zewnętrzną i wewnętrzną z blachy ocynkowanej o grubości 0,5 mm (z naniesionymi powłokami na bazie m.in. poliestru, poliuretanu, PVDF, ocynku lub aluzynku). Okładziny połączone są z rdzeniem z użyciem kleju poliuretanowego dwuskładnikowego. Struktura profilu charakteryzuje się specyficzną formą profilu okładzin w wariancie mikro-fali V bądź mikro-trapezowania T.

W ofercie dostępne są płyty dachowe i ścienne umożliwiające zabudowę na lekkich konstrukcjach stalowych oraz łatwy montaż. Mogą być wykorzystywane w roli dobrego izolatora, a zarazem zapewniają wsparcie w zakresie szczelności ogniowej. Materiały budowlane mogą być stosowane do wykonania obiektów biurowych, przemysłowych, magazynowych. W zależności od grubości rdzenia produkty mogą być wykorzystywane do różnych potrzeb izolacyjnych. Budowa materiału sprawia, że gwarantuje on optymalną i stabilną temperaturę we wnętrzu.

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Aktywne filtry